Logisztikus hallgatónk pályamunkáját díjazták
Erdei László II. éves logisztikai mérnöki mesterszakos hallgatónk „Ökológiai lábnyomok a logisztikában” című pályamunkájával II. helyezést ért a Magyar Logisztikai Szolgáltató Központok Szövetségének (MLSZKSZ) pályázatán. A rangos elismerést az MLSZKSZ által 2019. január 31. és február 1. között tizedik alkalommal megrendezett Nemzetközi Közlekedéslogisztikai Konferencián adták át, ahol hallgatónk előadás keretében mutatta be díjnyertes pályamunkáját.

Megosztás Facebook-on Megosztás LinkedIn-en Vissza


