Kari keresztféléves évnyitó, hallgatói fogadalomtétel 2019. február 6.
2019. február 6-án keresztféléves tanévnyitó keretében a Kar dékánja, Dr. Siménfalvi Zoltán hallgatóvá fogadta a frissen felvett mesterszakos hallgatókat.
Az ünnepségen két kiváló hallgató, Agárdi Anita és Ardó Bence Dékáni Dicséret kitüntetést kapott.
Megosztás Facebook-on Megosztás LinkedIn-en Vissza










