2024. június 29. (szombat) 13:53

Diplomaosztó 2024.06.27

A 2023/2024-es tanév 2. félévében a Gépészmérnöki és Informatikai Karon 212 fő végzett, amiből 29-en kitüntetéses oklevelet kaptak kiváló tanulmányaikért. A 2024. június 27-i ünnepségen 141 fő vette át személyesen oklevelét.
Gratulálunk valamennyi végzett hallgatónknak, további sikereket kívánunk!

csoportkĂŠp2024.06.27.jpg

Az ünnepség keretében habilitációs oklevelet vett át Dr. Hriczó Krisztián egyetemi docens, Ph.D doktori oklevelet vett át Kovács László, Matusz-Kalász Dávid és Ahmad Reda

Ezek után került sor a Gépészmérnöki és Informatikai Kar legmagasabb kitüntetésének átadására, a Gépészmérnöki és Informatikai Kar Tanácsa a közel öt évtizeden át végzett magas szintű és elkötelezett oktatási és kutatási tevékenysége elismeréséért, valamint a Gépészmérnöki és Informatikai Karral a hegesztés területén kialakított szoros együttműködésért a Professor Honoris Causae Facultatis Artium Mechanicarum et Rerum Informaticarum Universitatis Miskolciensis kitüntetést adományozta Dr. habil Palotás Béla részére.

Átadásra került a Bosch-díj Séra Dalma végzett logisztikai mérnök hallgatónak és a Gábor Dénes Diplomamunka Pályázi díj Farkas Ádám végzett mérnökinformatikus részére.

Végül pedig sor került az egyetem Hallgatói Önkormányzatának kitüntetéseire is, Kiváló Oktató Diplomát kapott Dr. Maros Zsolt egyetemi docens és Becsületdiplomát kapott Timkó Attila végzett gépészmérnök.

Fotóalbum - hamarosan!