2020. február 5. (szerda) 21:23

Gépész Dékánok találkozója 2020

2020. január 31-én került sor a három Gépész Dékán Találkozójára Miskolcon, a Hotel Aurora Konferenciatermében fogadtuk a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Karának, valamint a Szent István Egyetem Gépészmérnöki Karának dékáni vezetését.

A találkozón többek között a humánerőforrás-gazdálkodásról, az oktatói utánpótlásról, az oktatói teljesítményértékelés hatásairól egyeztettek a résztvevők, majd az új felvételi követelményekről, a belépő hallgatók kompetenciavizsgálatáról, az elitképzésről tárgyaltak. Az ebédet követően pedig tapasztalatot cseréltek a PhD képzésről, az idegennyelvű képzésekről és a külföldi hallgatókról.

Ezután pedig a Miskolci Egyetem legújabb laborját, a 3D Labort nagy érdeklődéssel tekintették meg a vendégek.