2019. szeptember 28. (szombat) 21:10

MVM Csoport Energetikai Ösztöndíj Program

Az MVM Magyar Villamos Művek Zrt. fennállásának 50. évfordulójának alkalmából ösztöndíjat alapított a 2014/2015-ös tanévben, melyet idén újra meghirdet. Elnyerésére a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, a Miskolci Egyetem, az Óbudai Egyetem és a Szent István Egyetem energetikához kapcsolódó tanulmányokat folytató olyan hallgatói pályázhatnak, akiknek a súlyozott tanulmányi átlaga eléri a 3.0-t. A pályázat lebonyolítását az Energetikai Szakkollégium végzi. Az elnyerhető támogatás 2 féléven keresztül bruttó 300 000 Ft/félév.

Pályázók köre:

A pályázaton részt vehet az ME minden aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező tanulója, aki a pályázat leadásának időpontjában az alábbi szakok, specializációk egyikén tanul:

o Energetikai mérnök BSc minden specializáció
o Gépészmérnök BSc: mérnöki modellezés specializáció, vegyipari gépészeti specializáció
o Villamosmérnök BSc: villamosenergetika specializáció
o Energetikai mérnök MSc: minden spec.
o Gépészmérnök MSc: lean mérnök specializáció, vegyipari gépészeti specializáció

Pályázati kiírás itt.