2024. január 10. (szerda) 20:56

Járműmérnök hallgatók záróvizsgája 2024.01.10

A járműmérnök hallgatók záróvizsgája 2024 január 10-én volt az Energetikai és Vegyipari Gépészeti Intézetben. A nyolc járműmérnök hallgató jól szerepelt, egy kiváló, hat jó és egy közepes minősítésű oklevél született. Három tématerületből vizsgáztak: járműgyártás- és technológia, járműszerkezetek valamint járműelektronika. Az egyetemi oktató kollégákon és mestertanárokon kívül részt vett a bizottság munkájában Fükő László, a Bosch gyárigazgatója, a Miskolci Egyetem kuratóriumának elnöke is.

A végzetteknek ezúton is gratulálunk.

Dr. Jármai Károly szakfelelős, a záróvizsga bizottság elnöke

The final exam for vehicle engineering students was held on January 10, 2024 at the Institute of Energy and Chemical Engineering. The eight vehicle engineering students performed well, one excellent, six good and one average certificate were awarded. They took exams in three subject areas: vehicle production and technology, vehicle structures and vehicle electronics. In addition to university teaching colleagues and master teachers, László Fükő, Bosch factory director and chairman of the board of trustees of the University of Miskolc, also participated in the committee's work.

We also congratulate the graduates.

Dr. Károly Jármai training speciality leader, chairman of the final examination committee

jarmumernok zarovizsga 240110.png