2024. január 9. (kedd) 08:11

Nők az IT szektorban - Job Shadowing a ZEISS Digital Innovation Hungarynél, Miskolcon

Mit érdemes tudni erről az eseményről?

2024 január 25-én 10:00-15:00 között, a miskolci irodánkban (Arany János tér 1., Miskolc, 3526, Magyarország) informatikai tanulmányokat folytató egyetemista lányok részére kínálunk egy nagyszerű programot:

Job Shadowing ZEISS Digital Innovation Hungarynél

A lányoknak lehetősége lesz közelebbről megismerni a fejlesztői világot!

Megismerhetik egy dinamikusan fejlődő iparág izgalmas világát, betekintést nyernek kollégáink történetein keresztül a fejlesztés rejtelmeibe.

A résztvevők, érdeklődési körüknek megfelelően, egy kollégával kettesben beszélgethetnek kötetlenül a szakmáról és testközelből megfigyelhetik őt munkavégzés közben. Továbbá a délután folyamán egy kerekasztal beszélgetés keretében megismerhetik a résztvevők, hogyan lehet érvényesülni és karriert építeni az IT területen.

A ZEISS elkötelezett amellett, hogy női kollégák is teret és lehetőséget kapjanak az IT szektorban és kamatoztassák tehetségüket!

A résztvevő lányok:

• Bepillantást nyerhetnek a szakma szépségeibe
  • Választ kapnak arra, hogy milyen kihívásokkal találkozhatnak, ha ezen területen terveznek karriert; hogyan kezelhetik ezen kihívásokat
  • Megismerhetik a lehetséges karrier utakat
  • Választ kapnak arra, milyen kompetenciákra van szükség ezen a területen és hogyan tudnak fejlődni?
  • Rálátást nyernek, vajon min múlik, hogy eredményesek lesznek-e pályájukon, és jól is érezzék magunkat abban, amit csinálunk?
  • Megtapasztalhatják milyen munkafeltételek jellemzik a ZDI Hungaryt.

Az alábbi szakmák képviselőivel biztosan lehetőség nyílik találkozni:

• Software Architect
  • Software Developer
  • Software Tester
  • Business Analyst
  • Scrum Master

JELENTKEZNI AZ ALÁBBI LINKEN KERESZTÜL VAN LEHETŐSÉG: https://nokatud.hu/event/job-shadowing-2024-01-25/

2024. január 23-án 14:00 óráig várjuk informatikai-, alkalmazott informatikai karokról és mérnöki karokról az informatika, programozás iránt érdeklődő egyetemista lányok jelentkezését a fenti linken.