2024. január 7. (vasárnap) 07:59

A 2023. évi Kooperatív Doktori Program doktori hallgatói ösztöndíjasa lett Aradi Attila

Aradi Attila, az Automatizálási és Infokommunikációs Intézet 2. éves doktorandusza (egyetemi témavezető: Dr. Varga Attila Károly, társtémavezető: Dr. Takács Péter, a Balatoni Limnológiai Kutatóintézet tudományos főmunkatársa) a Kulturális és Innovációs Minisztérium által a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal útján meghirdetett 2023. évi Kooperatív Doktori Programra ’Hidrofon ipari, környezeti hatásvizsgálati és bioakusztikai alkalmazása gépi tanulás, mesterséges intelligencia módszereivel’ kutatási témával az ION-Technik Műszaki-fejlesztő, Gyártó és Szolgáltató Kft-vel együttműködésben benyújtott ösztöndíj pályázata támogatást nyert, amihez ezúttal is gratulálunk.

Aradi_Attila.jpg