2023. december 14. (csütörtök) 20:00

Bevezetés a járműmérnöki munkába - előadás

A Miskolci Egyetem – Terplán Zénó Szakkollégium Járműmérnöki Szakosztálya szervezésében Bodnár Dávid fejlesztőmérnök, Emerson Kft-től, Egerből tartott előadást Bevezetés a járműmérnöki munkába címmel 2023. december 13- án, az ME Energetikai és Vegyipari Gépészeti Intézetében

Az előadó jelenleg a Miskolci Egyetem doktorandusza, aki egyfajta összekötő kapcsolatot tart az egyetem és a vállalat között. Az elsőéves járműmérnök hallgatóknak tartott előadásában bemutatta röviden a vállalatot, illetve felvázolta azokat a szakmai alapismereteket, melyek elengedhetetlenek egy járműmérnöknek. Személyes tapasztalataival segíteni próbálta a hallgatókat a tanulmányok és a szakmai karrier építésében.

Dr. Jármai Károly szakfelelős

In the organization of University of Miskolc - Terplán Zénó Professional college Vehicle Engineering Department   Dávid Bodnár, development engineer from Emerson Kft, Eger, gave a presentation entitled Introduction to vehicle engineering work on the 13th of December 2023, at the UM Institute of Mechanical Engineering of Energy and Chemical Engineering

The lecturer is currently a PhD student at the University of Miskolc, who is acting as a link between the university and the company. In his presentation to first-year automotive engineering students, he gave a brief introduction to the company and outlined the basic professional knowledge that is essential for an automotive engineer. He shared his personal experiences to help students build their studies and careers.

Dr. Károly Jármai professional leader of the course