Intézetünkben bemutatkozó előadást tartott a DOBOT
2026. 06. 24-én a Szerszámgépészeti és Mechatronikai Intézet termében bemutatkozó előadást tartott a DOBOT cég, továbbá a Hunify Laboratories Kft. is képviselte magát.
Az eseményen több intézet munkatársa is részt vett, hogy az előadáson felül a lehetséges együttműködési lehetőségekről is beszéljünk.
Zárásként a DOBOT cég bemutatta a robotkutyáját működés közben.
Néhány fénykép az eseményről:





