Ma 15:07

Intézetünkben bemutatkozó előadást tartott a DOBOT

2026. 06. 24-én a Szerszámgépészeti és Mechatronikai Intézet termében bemutatkozó előadást tartott a DOBOT cég, továbbá a Hunify Laboratories Kft. is képviselte magát.

Az eseményen több intézet munkatársa is részt vett, hogy az előadáson felül a lehetséges együttműködési lehetőségekről is beszéljünk.

Zárásként a DOBOT cég bemutatta a robotkutyáját működés közben.

 Néhány fénykép az eseményről:

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Vissza