2023. április 5. (szerda) 09:00

Tanulmányi emlékérem átadás 2023. április 4.

Ezúton is gratulálunk kitüntetett hallgatóinknak, akik 2023. április 4-én ünnepélyes keretek között vehették át a kiemelkedő tanulmányi eredményeikért járó tanulmányi emlékérmet. A Gépészmérnöki és Informatikai Kar Tanácsa a Tanulmányi Emlékérem arany fokozatát 25 főnek, ezüst fokozatát 9 főnek, bronz fokozatát 42 főnek, összesen 76 főnek adományozta. A ünnepségen 36 fő vett részt.

csoportkĂŠp2023emlĂŠkĂŠrem.JPG

A Tanulmányi Emlékérem arany fokozatát kapta:   Bárdos Krisztián, Besenyei István, Bódogh Máté, Fodor Bálint, Hegyes Zsolt, Hentes Kornél Gábor, Holczer Vanda, Jobbágy Marcell, Keresztes Iulia, Kis Dominik, Kondás Péter, Kovács Attila, Kulcsár Benedek Zsolt, Majoros Ákos, Márkus Boglárka, Miklós Márk, Moulinier Thomas, Nagy Pálma Eszter, Palencsár Enikő, Palla Gyula, Seprényi Kitti, Sipos Szilárd Zsolt, Suller Lili, Dr. Ujvári Balázs, Varga Dávid.

A Tanulmányi Emlékérem ezüst fokozatát kapta:   Demcsik Dorián, Juhász Viktória, Markó Roland, Menasamakki Rajashekar Lohith, Nagy Dorottya Réka, Nagy Vanessa, Pető Anita, Sikora Dávid Ádám, T.Tóth Petra Nikolett, Veres János Teodor.

A Tanulmányi Emlékérem bronz fokozatát kapta:   Ádám István, Árvai Tamás, Atallah Fadi, Balatoni Ákos István, Bán Péter, Bányai Kristóf, Belferkous Brahim Anis, Bettes Benjámin László, Bolyki Balázs, Bukta Bettina, Csákó Balázs, Csopják Gyula, Fazekas Levente Áron, Fecsó Szabolcs, Gáti Krisztina Veronika, Görög Krisztina Erzsébet, Jósvai Marcell, Kiss László, Kórik Edina, Kropkó Ádám Roland, Kubányi Adrián, Lévai Lantos Ádám, Meczkó Viktória, Miliczki József, Morvai Gergő, Nácsa Ádám, Nagy Anna Zsófia, Nyárádi István, Pallagi Dóra, Parvez Mohammad Amir, Petercsák Milán, Ritter Csongor, Sebák Fruzsina Jázmin, Shaaya Karam Dheyaa Jirjees, Shouffi Ousama, Szanyi Vilmos Lőrinc, Szobeczki Marcell, Tamás Janka, Toldi Krisztián, Tóth Ákos Vajk, Üveges Laura, Zelenák Gábor.