2022. június 16. (csütörtök) 13:20

AxFlow Kft. miskolci irodájába marketing-pénzügyi támogató munkakörbe munkatársat keres

Az AxFlow Csoport - az 1989-ben alapított Axel Johnson csoport tagja - mint cégek egész Európára kiterjedő hálózata folyadékkezelési problémák megoldását kínálja az ipar számára, ide értve többek között a vegyipart, a petrolkémiai ipart, a szennyvízkezelést, az élelmiszer és italgyártást, a gyógyszergyártást, a papír- és csomagolóanyag-előállítást, a kozmetikai ipart, a textil-, a kerámia- és a festékgyártást, valamint az erőműveket. Az AxFlow Csoport több mint 30 országban tevékenykedik és körülbelül 600 alkalmazottat foglalkoztat.

MARKETING-PÉNZÜGYI TÁMOGATÓ MUNKAKÖR

(MISKOLC)

6 órás, részmunkaidős munkatársat keresünk de kisebb arányú otthondolgozás is megoldható.

MUNKAKÖR: marketing-pénzügyi támogató

MUNKAHELYE: AxFlow Kft. Miskolc, Egyetemváros

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

• Iskolai végzettség:
    • megkezdett főiskola és/vagy egyetemi jogviszony
  • Egyéb:
    • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
    • társalgási szintű angol nyelvtudás (európai társ vállalatokkal kommunikáció írásban és szóban)

A MUNKAKÖR RENDELTETÉSE: AxFlow kft marketing, pénzügyi, adminisztratív feladatainak, kialakított szabályok szerinti támogatása

1. keresőoptimalizálás (SEO) alapszintű használata, weboldal karbantartás
  2. Adobe Photoshop és InDesign használata katalógustervezésre és látványtervezésre
  3. marketing tevékenység menedzselése vállalatcsoportok között
  4. vállalatközi havi tranzakciós elemző adatbázis karbantartása
  5. bejövő dokumentumok kezelése, iktatása és ennek felügyelete
  6. Ad-hoc adatbevitel a hírlevélkezelő és CRM rendszerekbe
  7. vállalatirányítási rendszer meghatározott elemeinek használata
  8. dokumentáció rendszerezés és archiválás, katalogizálás

TÁJÉKOZTATÁSI ÉS BESZÁMOLÁSI KÖTELEZETTSÉG : Ügyvezető igazgató

FELELŐSSÉG: Javaslattétel marketing, pénzügyi

HATÁSKÖR: Az által kiadott valamennyi dokumentumért.

KEZDÉS IDŐPONTJA: Megegyezés szerint, jelenleg nyitott pozíció.

A jelentkezéseket munkabér igénnyel, fényképes önéletrajzzal a  gusztav.kolyankovszky@axflow.hu email címre várjuk magyar és angol nyelven.