2018. április 23. (hétfő) 10:32

Duális workshop

Duális pályaválasztási workshop a Gépészmérnöki és Informatikai Karon

2018. április 20-án duális pályaválasztási workshopot rendezett a Gépészmérnöki és Informatikai Kar mintegy 30 ipari partner és közel 100 diák részvételével.

2015 szeptemberében kezdte meg a Kar a duális képzést három alapszakon, amit az évek során folyamatosan bővített, így jelenleg nyolc alapszakon és három mesterszakon folyik duális képzés. 2018 szeptemberétől tíz alapszakon és öt mesterszakon hirdetett a Kar duális képzést.

A duális pályaválasztási workshop keretében nemcsak a középiskolás diákok és alapdiplomával rendelkező mérnökök illetve informatikusok számára nyílt lehetőség a képzésben résztvevő vállalatok képviselőivel történő személyes konzultációra, de a MOL Petrolkémia Zrt., a Takata Safety Systems Kft., a Finastra Hungary Kft. és a Robert Bosch Energy and Body Systems Kft. képviselői is előadást tartottak a Karon folyó duális képzés vállalati tapasztalatairól.

IMG_20180423_103215.jpg

Képek a rendezvényről: