2018. június 26. (kedd) 09:56

Training Experience toborzócég szakmai gyakorlati helyek

Training Experience egyfajta toborzócég, mely a jelenlegi és frissen végzett egyetemi hallgatók szakmai tapasztalathoz juttatását tűzte ki célul.

Jelenleg rengeteg partnerünk található Európa számos országában (illetve Európán kívül), melyek velünk együttműködve szakmai gyakorlati helyeket kínálnak. Integrált platformunkon a cégek, az oktatási intézmények és a hallgatók egy helyen átláthatók számunkra, így hatékonyabban és gyorsabban tudjuk a leendő gyakornokokat a szakmai hellyel párosítani. E mellett folyamatos segítséget nyújtunk a különféle dokumentációk (mint például Erasmus+ szerződések, esetleges vízumok és tartózkodási engedélyek) elkészítésében, illetve a szakmai gyakorlat teljes időtartama alatt kapcsolatban vagyunk a diákokkal.

Szolgáltatásaink teljes mértékben díjmentesek mind a hallgatók, mind az intézmények számára, így ezek igénybevétele semmiféle költséget nem jelent az egyetem számára.

több igen kecsegtető ajánlattal is rendelkezünk, melyek érdekesek lehetnek a diákjaik számára, mint például:

ES-215: FULLSTACK DEVELOPER INTERNSHIP IN MADRID SPAIN

ES-243: FRONT-END DEVELOPER INTERNSHIP IN MADRID SPAIN

ES-244: ANDROID DEVELOPER ASSISTANT INTERNSHIP IN MADRID SPAIN

ES-245: IOS DEVELOPER ASSISTANT IN MADRID SPAIN

ES-215: FULLSTACK DEVELOPER INTERNSHIP IN MADRID SPAIN

ES-216: WEB DESIGNER IN VALENCIA SPAIN

ES-210: WEB DEVELOPER INTERNSHIP IN VALENCIA SPAIN

ES-198: MOBILE APP DEVELOPER INTERNSHIP IN SEGOVIA SPAIN

DE-4: COMPUTER VISION ENGINEERING INTERNSHIP IN BERLIN GERMANY

További részletek, illetve a többi ajánlat megtekintése érdekében látogassanak el a weboldalunkra.

Amennyiben érdeklődnek, regisztráljanak a fent említett weboldalon.