2024. június 3. (hétfő) 13:13

Német-Magyar Eureka projekt 1. évi konzorciumi találkozója

2024. május 13-16. között zajlott a „Mélytanuláson alapuló folyamatfelügyeleti rendszer kifejlesztése összetett megmunkálási feladatokhoz” című Német-Magyar Eureka projekt 1. évi konzorciumi találkozója.
Ez Németországban két helyszínen történt meg: egyrészt a Vorrichtungsbau Giggel GmbH telephelyén Bösdorf-ban, másrészt pedig a nemzetközi konzorciumot vezető Otto von Guericke Egyetem Gyártástechnológiai és Minőségmenedzsment Intézetében Magdeburgban.
Intézetünket Dr. Felhő Csaba intézetigazgató és Inácio Junqueira SH ösztöndíjas PhD hallgató képviselte.
Ezen kívül részt vettek a találkozón: Szűcs Norbert (Interstop Kft)., Alexander Neu (Vorrichtungsbau Giggel GmbH), Univ.-Prof. Dr.-Ing. habil. Dipl.-Phys. Matthias Hackert-Oschätzchen, Dr.-Ing. Christoph Lerez, M.Sc. Richard Petermann (IFQ OvGU).

KĂŠp1.jpg KĂŠp3.jpg
KĂŠp2.jpg